Link til hjemmesider, oppdrettere og andre hundesider rundt i verden

Hvis du ikke finner din hjemmeside eller kennel her, kan du sende en E-mail til Webmaster.

Er du oppdretter av denne rasen og vil at hjemmesiden skal vises i listen nedenfor,

har vi noen krav for å forsikre nye valpekjøpere at de finner en seriøse oppdretter.

Bestemt av styremedlemmene i 2004! Revidert: etter årsmøte juli 2009

Oppdretter av Portugisisk Vannhunder

Golden Water Kennel

Oppdretter- Crystal Kay

E-mail: crysl@online.no

Land - Norge

Portinbo Kennel

Oppdretter - Barbro Jurnhart Pedersen

E-mail: portinbo@online.no

Land - Norge

Kennel Aguanor

Oppdretter - Cathrin Wanberg

E-mail: cathrin.wanberg@levanger.kommune.no

Land - Norge

Kennel Marporto

Oppdretter - Marte Aursand

E-mail: marporto@online.no

Land - Norge

 

   
 

Kennel ZpringFarms

Oppdretter: Agneta Zetterdahl

E-mail: agne.taz@hotmail.com

Land - Sverige

Ana-Faro's Kennel

Oppdretter - Anne Harefjord

E-mail: anne.harefjord@bredband.net

Land - Sverige

Har valper nå, ta kontakt for informasjon

Kennel WaterPassion's

Oppdretter - Maud Brodén

Email: maud_falkudden@hotmail.com
Land - Sverige

Kennel Madlands

Oppdretter - Helene Deldehed

E-mail: helene@kennelmadlands.se

Land - Sverige

Kennel Aplicado

Oppdretter - Mona Svård & Pål Kyrk

E-mail; pwd@aplicado.sedo/

Land - Sverige

Kennel Björklundens Helgon

Oppdretter - Cecilia Parviainen

E-mail: cecilia.p@tjohoo.se

Land - Sverige

Kennel Lacustrine

Oppdretter - Louise og Robert Lindstén

E-mail: portietime@spray.se

Land - Sverige

Kennel Pedra da Anixa                   

Oppdretter - Isabel Santos

E-mail: waterdog@mail.telepac.pt

Land - Portugal

Kennel Mokrý Bandita

Oppdretter - Zuzana Kubicová

E-mail mokrybandita@hotmail.com

Land - Tsjekkoslovakia

 
 

Andre hundesider

Rasklubben for Portugisisk Vattenhund (Sverige)

www.portugisisk-vattenhund.nu

PWDstuds
Dyreidentitet

Optigen testing

Her finner du info om øyesykdommen PRA.

  PitsStop for Pets
  Pawtraits
Another Portuguese Water Dog Page  

NKK

Registrerings database for alle hunder i Norge.

Canis

Hundeplass for alle rase!

  Katie's Bumpers